طراحی سایت

پروژه های طراحی سایت توسط تیمی متمرکز با تخصصهای گوناگون، مهندسی، طراحی و اجرا میشوند. علاوه بر برنامه نویسان خبره، صنایع نرم افزار پیشرو مجموعه ای از طراحان، مهندسان نرم افزار و متخصصین تست و کیفیت تولید را گرد هم آورده است تا از طراحی و کد نویسی درست پروژه های طراحی سایت و همچنین معماری بی نقص آنها اطمینان حاصل کند.

ایده پردازی

تحقیق

فرآیند پروژه های طراحی سایت با تحقیق و تحلیل کسب و کار کارفرما و همچنین رقبای تجاری ایشان آغاز میگردد. نتیجه تحقیقات به عمل آمده اطلاعات مهمی همچون بازار هدف، پروفایل کاربران و رفتارهای خرید بازار هدف را مشخص میسازد. این اطلاعات اهداف، مسیر و نحوه اجرای پروژه طراحی سایت را تعیین میکنند.

معماری اطلاعات

از ابتدای فرآیند پروژه طراحی سایت ، متمرکز بر خلق کارآمدترین تجربه برای کاربران میباشیم. با پیاده سازی طراحی مینیمال و یکپارچه، اطلاعات به صورت پیوسته در اختیار کاربر قرار گرفته و کاربر را به مرحله تصمیم گیری جهت استفاده از خدمات و یا خرید هدایت میکنیم.

استراتژی محتوا

با استفاده از نتایج حاصل از تحقیقات به عمل آمده در رابطه با انتظارات کارفرما از عملکرد وب سایت و همچنین در نظر گرفتن اهداف دراز مدت ایشان برای رقابت با رقبای تجاری و دسترسی به بازار هدف، کارفرمایان محترم برای تولید محتوای مناسب راهنمایی می شوند. همچنین برای هر بخش از فرآیند خرید و تصمیم گیری کاربران پیامهای مناسب با درک راحت جهت برقراری ارتباط متناسب با روحیات و انتظارات پروفایل مشتریان بازار هدف تهیه و تدوین میگردند.

فن آوری

طراحی و کاربری ایده آل تصادفی به وجود نمی آیند. برای جذب کاربر بیشتر و ارتقاء اقتدار حرفه ای وب سایت کارفرمایان محترم معماریهای مختلف نرم افزاری بررسی میشوند و با توجه به اهداف پروژه بهترین آنها انتخاب و سفارشی میشوند. این فرآیند تا بدست آوردن طرح کلی پروژه طراحی سایت و حصول اطمینان از شفافیت روند اجرای پروژه و موفقیت آن ادامه میابد.

طراحی

طراحی سایت

هر کسی میتواند به لطف قالبها و نرم افزارهای آماده یک وب سایت راه اندازی کند، اما وب سایتهای ساخته ما استراتژیک و تعاملی میباشند که همین امر سبب بالا رفتن اعتبار، برقراری ارتباط هدفمند با بازار هدف و در نهایت تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری خواهد شد.

هویت بصری

کلید اصلی در برندینگ و تبدیل اهداف کارفرمایان به یک داستان مصور، یکپارچگی در طراحی میباشد. از راهنمایی اولیه برندینگ تا طراحی سایت و سربرگ و ... ما کارفرمایان محترم را در ساخت هویت بصری قابل گسترش و استفاده در انواع مدیا یاری میکنیم.

رابط کاربری

کاربری طراحی وب سایت کارفرمایان مستمراً از طرق مختلفی همچون تست مستقیم کاربر، سرعت لود، محبوبیت و تعداد کلیکها، تست A/B مورد آزمون و بهینه سازی قرار میگیرند. همچنین با توجه به بازار هدف در صورت نیاز رابط کاربری سماعی برای کاربران با دید محدود طراحی و پیاده سازی میشود.

کد نویسی

سامانه مدیریت محتوا

در پروژه های طراحی سایت داینامیک سامانه مدیریت محتوا ویژه پروژه طراحی و کد نویسی میشود تا کارفرمایان بدون نیاز به دانش فنی هر زمانی که مناسب بدانند اقدام به افزودن، ویرایش و یا حذف محتوا نمایند. از آنجا که سامانه مدیرت محتوا به صورت سفارشی با توجه به نیاز کارفرما طراحی و کد نویسی میشود لذا کارفرمایان محترم کنترل کامل بر روی تصاویر، قالب محتوا، بلاگ و ... در هر یک از صفحات وب سایت را خواهند داشت.

کد نویسی لایه وب

از آنجا که توجه ویژه ای به طراحی و توسعه لایه وب داریم، همواره از مدرنترین تکنیکها و طراحی واکنشگرا ( تکنیکی که بواسطه آن وب سایت با توجه به اندازه صفحه نمایش چیدمان محتوا را تغییر میدهد، برای نمونه هم اکنون اندازه پنجره مرورگر وب خود را تغییر دهید تا مثال عینی واکنشگرایی در وب را مشاهده فرمایید. ) استفاده میکنیم که خود باعث میشود عملکرد سایتهای ساخت ما در تمامی دستگاه ها با صفحه نمایشهای گوناگون بی نقص باشد. استفاده از تکنیکهای کدنویسی مدرن و تست مداوم راه کارهای پیاده سازی شده، یکپارچگی در انتقال حس فضا و پیام وب سایت میسر میشود چه وب سایت در مانیتورهای 27 اینچ نمایش داده شود و چه در تلفن های همراه.

رابطهای برنامه نویسی

همیشه اختراع دوباره چرخ مقرون به صرفه نمیباشد. با وجود اینکه همواره راه کارهای سفارشی شده برای کارفرمایان محترم طراحی و پیاده سازی میکنیم، اما اگر شرایط مناسب باشد جهت کاهش هزینه های زمانی و مالی کد نویسی پروژه طراحی سایت با استفاده از رابطهای کد نویسی (API) برنامه هایی همچون فروش، حسابداری و برنامه های شبکه های اجتماعی، جهت اتصال سامانه به این سیستمها استفاده میکنیم.

کد نویسی اختصاصی

تیم برنامه نویسی ما همواره از چالشهای جدید استقبال میکنند. زمانی که برنامه های آماده موجود جوابگوی اهداف پروژه نباشند با اتکا بر تجربیات و دانش روز اقدام به تولید راه کارهای سفارشی جهت رسیدن به اهداف پروژه می نماییم.

طراحی سایت شخصی

رزومه آنلاین

هدف از ایجاد رزومه معرفی استعداد ها، تجربیات و مهارت های حرفه ای میباشد. اما هرچقدر که رزومه درست و کامل باشد احتمال اینکه در ابتدا رزومه شما توسط پرسنل منابع انسانی سازمانها و شرکتها مورد بررسی قرار بگیرد و سپس به بخش فنی مورد نظر شما ارجاء داده شود بسیار بالاست و متاسفانه پرسنل نیروی انسانی ممکن است در رابطه با تخصص شما اطلاعاتی نداشته باشند. راهکار بهتر این هست که بجای اینکه شما به دنبال کارفرمایان جهت استخدام باشید با راه اندازی وب سایت شخصی برای ارائه رزومه حرفه ای خود به همراه تکنیک های سئو، کارفرمایان نیازمند نیروی کاری حرفه ای را جذب خود کنید.

طراحی قالب بلاگ

سرویس طراحی قالب اختصاصی ما علاوه بر ایجاد ظاهری منحصر به فرد و مطابق با سلیقه شما و خوانندگان بلاگ شما برخی از کاستی های سرویس های بلاگ را بهبود می بخشد. از جمله این تغییرات میتوان به طراحی ریسپانسیو برای نمایش درست محتوا در موبایل ها و تبلت ها، اتصال بلاگ به شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و تویتر و گوگل پلاس، سیستم کامنت گذاری دیسکاس و اتصال بلاگ به سامانه Google Authorship نام برد.