سئو

با برپایی اردوهای سئو و بازاریابی آنلاین، جمع آوری اطلاعات درست از بازار هدف، تحلیل مبتنی بر تجربه و پیاده سازی استراتژیهای هوشمندانه شما را در دستیابی به بازار هدف و موفقیت در اهداف تجاری یاری میکنیم.

تحلیل سئو

تحلیل بازار هدف

تحلیل سئو هسته اصلی اردوهای بهینه سازی سایت و سئو ما را تشکیل میدهد. گزارشهای ارائه شده در این بخش تعیین کننده تمامی استراتژیهای سئو در رابطه با بازار هدف و محرکهای خرید و تراکنش آن میباشد. با استفاده از ابزارهای متعدد و انحصاری سئو صنایع نرم افزار پیشرو، بخشهای اصلی و پروفایل کامل بازار هدف شما و همچنین رفتارهای بازار و محرکهای خرید آن شناسایی میشوند. این اطلاعات ارزشمند به ما در ایجاد گزارشات عملگرا با درک ساده در رابطه با اعضای بازار هدف شما به همراه اطلاعات جغرافیایی، رفتارشناسی و الگوهای جستجوی آنها کمک مینماید. تمامی این اطلاعات توسط متخصصین سئو صنایع نرم افزار پیشرو بررسی میشوند و در بسته پیشنهادی تیم سئو در رابطه با دستیابی به بخشهای مختلف بازار هدف مورد نظر ارائه میشوند.

تحلیل بخشهای بازار هدف

در این بخش بازار هدف بر اساس مشتریان با احتیاجات مشترک تقسیم میشود. این تقسیم بندی به ما اجازه میدهد تا برای دسترسی به هر بخش نیازهای مشترک اعضای آن بخش را هدف قرار داده و بهترین کانال ارتباطی برای تعامل و تشویق انتخاب کنیم.

تحلیل رفتاری مشتریان

با استفاده از تحلیل دقیق شخصیت و عادات خرید مشتریان راهکارهای مرتبط جهت تولید محتوا و استفاده از شبکه های اجتماعی مانند گوگل پلاس، فیس بوک و یا تویتر برای هدف قرار دادن نیاز مشتریانی که شما قصد رسیدن به آنها را دارید مشخص میشوند.

ایجاد برنامه تقسیم بندی و رفتار شناسی بازار هدف

با مشخص شدن الگوهای رفتاری مشتریان و تقسیم بازار هدف، ما میتوانیم بدقت برنامه رسیدن به بازار هدف را مشخص کنیم. این برنامه بشدت بر روی طراحی سایت ، عملکرد سایت، استراتژی شبکه های اجتماعی و همچنین استراتژی محتوا و ... تاثیر خواهد گذاشت.

بررسی رقبا

درک عملکرد رقبای تجاری آنلاین شما و تشخیص نقاط قوت و ضعف آنها جزء مولفه های اصلی در ایجاد کارگروه های موفق بازاریابی آنلاین میباشد. در صنایع نرم افزار پیشرو رقبای شما از نظر سئو و فعالیت در شبکه های اجتماعی همچون فیس بوک ، گوگل پلاس ، و تویتر شناسایی شده و پروفایل بازار هدف آنها، استراتژی آنها در رسیدن به بازار هدف، سیگنالهای رتبه بندی آنها و استراتژی آفلاین آنها بدقت بررسی میشوند تا برای انتخاب استراتژی مناسب جهت رقابت با آنها اطلاعات کافی و درست در دست باشد.

شناسایی رقبا

اولین گام شناسایی رقبای اصلی آنلاین شما، حوزه جغرافیایی فعالیت آنها و کلمات کلیدی است که آنها برای جذب مخاطب استفاده میکنند. با بررسی و غربال وب سایت های رقبا، عبارت و کلمات کلیدی استخراج میشوند تا فهرست درست و دقیقی از رقبای تجاری آنلاین شما تهیه شود.

تشکیل پروفایل رقبا

با بررسی جزئیات داده های بدست آمده در بخش "شناسایی رقبا" رقبای اصلی شما تفکیک میشوند. سپس هر یک توسط تیم سئو ما جهت درک چراها و چگونگی تغییرات وب سایت آنها، استراتژی محتوای آنها در بالا بردن ترافیک و همچنین پروفایلهای مشتریان هم راستا با استراتژی شما بررسی میشوند.

سود و زیان

پس از شناخت رقبای تجاری آنلاین شما و نحوه موفقیت و شکست آنها، کارگروه بازاریابی آنلاین و سئو برنامه ریزی لازمه جهت رقابت با نقاط قوت رقبا، پیشی گرفتن از آنها در نقاط ضعفشان، زمانبندی اجرای پروژه سئو و اولویت بندی مراحل مختلف پروژه را تکمیل کرده و کارگروه فعالیت خود را آغاز میکند.

تحلیل مستمر

بررسی رقبا فرآیندی مستمر میباشد. رقبای شما در هر دوره سه ماهه توسط صنایع نرم افزار پیشرو بررسی و بازبینی میشوند و در صورتی که آنها رتبه بالاتری از شما در یک منطقه جغرافیایی و یا به ازای یک کلمه کلیدی خاص بدست بیاورند به تیم سئو و شما هشدار لازمه داده خواهد شد.

استراتژی محتوا

محتوای با کیفیت، مطابق با نیاز بازار هدف و بروز، حس کنجکاوی بازدید کنندگان را بر می انگزید و نمایانگر اقتدار شما در حوزه فعالیت تجاری شما میباشد. همچنین محتوای غنی و بهینه سازی شده رتبه بندی وب سایت شما در موتورهای جستجو را بهبود می بخشد. استراتژی محتوای ما متشکل از تحقیق در رابطه با تجارت شما، جمع آوری مطالب، طبقه بندی آنها، بازبینی آنها و بازنویسی آنها با توجه به اهداف کارگروه سئو ، ویژگیهای رفتاری و نیاز مشتریان بازار هدف شما میباشد.

بررسی مطالب

برای شروع، طراحی سایت شما به همراه مطالب و محتوای آن بر اساس نقش آنها در فرآیند خرید، حسی که در خواننده ایجاد میکنند و اینکه آیا همراستا با نیاز مشتریان بازار هدف شما هستند یا نه طبقه بندی و تحلیل میشوند. بااستفاده از نتایج حاصل از تحلیل مطالب، مطالبی که نیاز به بهینه سازی، ویرایش، بازنویسی و یا تولید محتوای جایگزین دارند شناسایی میشوند.

تحلیل محتوای رقبا

این فرآیند همانند بخش قبل میباشد با این تفاوت که مطالب و محتوای وب سایت رقبای تجاری شما بر اساس نقش مطالب آنها در فرآیند خرید، حسی که در خواننده ایجاد میکنند و اینکه آیا همراستا با نیاز مشتریان بازار هدف هستند یا نه بررسی و تحلیل میشوند. نتیجه حاصل ازاین تحلیل و بررسی به ما در پیشنهاد استراتژی محتوای مناسب جهت تقویت محتوای وب سایت شما در نقاطی که محتوای رقبای شما ضعف دارند و همچنین تضعیف رقبا در نقاط قوتشان کمک میکند.

کارگروه تولید محتوا و برنامه زمانبندی شده

بر اساس نتایج حاصل از تحلیل بازار هدف و مطالب، محتوای بهینه شده و جدید برای انتشار آماده میشوند. همچنین برنامه زمانبدی انتشار مطالب بر اساس رفتار بازار هدف و پیشنهادهای تیم سئو برای بالا بردن رتبه وب سایت و جذب مخاطبین جدید تهییه میشود.

شبکه های اجتماعی

استراتژی

با استفاده از استراتژیهای شبکه های اجتماعی صنایع نرم افزار پیشرو که منحصراً برای اهداف طولانی مدت تجاری شما برنامه ریزی شده اند شهرت نام تجاری و اقدار خود در بازار حرفه ایتان را توسعه خواهید داد. با استفاده از نتایج حاصل از بررسی رقبا و در نظر گرفتن نقاط ضعف و قوت آنها، استراتژی ورود به بازار هدف از طریق شبکه های اجتماعی تعیین میگردد. با اجرای درست استراتژی میتوان مشتریان را بدقت انتخاب، کنجکاو و در نتیجه متقاعد برای خرید و یا استفاده از خدمات شما نمود.

تعیین اهداف تجاری

در این بخش ابتدا شاخص های اصلی استراتژی شبکه های اجتماعی جهت کسب اطمینان از پیشرفت به سوی اهداف: افزایش فروش، کسب شهرت تجاری و افزایش شناخت عمومی تجارت شما تعیین میشوند و اینکه استراتژیهای شبکه های اجتماعی مناسب تجارت شما هستند یا خیر بررسی میشود.

شناسای بازار و پلهای ارتباطی

با استفاده از پروفایل مشتریان بازار هدف شما برای جلب توجه آنها در مراحل مختلف خرید بهترین کانالهای ارتباطی و تعداد دفعات تماس با آنها تعیین میشود و شما را در ایجاد پیغامهایی با لحن و محتوای مناسب جهت معرفی هر چه بهتر محصولات و یا خدمات شما به مشتریان بازار هدف یاری خواهیم کرد.

تعامل با مشتریان

در کارگروه های تبلیغاتی شبکه های اجتماعی همواره استفاده از پروفایل مشتریان بازار هدف و برپایی استراتژی بر اساس آن بهترین نتیجه از نظر زمانی و اقتصادی را خواهد داشت. با استفاده از ابزارهای گوناگون جهت تحقیق در رابطه با بازار هدف، برنامه های زمانبندی شده، نحوه و زمان تعامل با مشتریان از کانالهای شبکه های اجتماعی تدوین مینماییم تا از تعامل پیوسته و متمرکز بر اهداف تجاری در طول مدت اجرای استراتژی شبکه های اجتماعی اطمینان حاصل کنیم.

بازاریابی یکپارچه

بازاریابی موفق از طریق شبکه های اجتماعی همواره به صورت موازی با دیگر روشهای بازاریابی آنلاین و آفلاین فعالیت میکند. در ایجاد برنامه های گسترده تبلیغاتی و ترکیب روشهای تبلیغاتی آنلاین و آفلاین برای حصول اطمینان از موفقیت در بدست آوردن بازار هدف شما را یاری خواهیم کرد.

بررسی نتایج

با بررسی مستمر تاثیرات حاصل از اجرای استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی و جمع آوری اطلاعات از عملکرد شبکه شما، استراتژی شبکه های اجتماعی ویژه تجارت شما دائماً بر اساس داده های جمع آوری شده بهینه میشود و گسترش شبکه شما را تضمین میگردد. همچنین شما به صورت مستمر گزارش وضعیت شبکه خود را دریافت خواهید نمود.