صنایع نرم افزار پیشرو, طراحی سایت, سئو, طراحی وب سایت, بهینه سازی سایت, بهینه سازی وب سایت, xvhpd shdj

صنایع نرم افزار پیشرو

استراتژی در طراحی سایت و سئو

اعتقاد ما بر این است که موفقیت هر پروژه طراحی سایت و یا سئو وابستگی مستقیم با هدفمندی و استراتژی دارد. به همین دلیل تحقیق بر روی تجارت کارفرمایان، خدمات و محصولات ایشان و رقبای تجارت ایشان جزء اولویتهای ما در اجرای پروژه های طراحی سایت و سئو میباشد. نتایج حاصل از این تحلیل و بررسی معماری خوش تعریف محتوا، طراحی هدفمند و کاربری پیشرو در تجارت کارفرما میباشد.

سختکوشی

در صنعت برنامه نویسی و طراحی سایت ، مفهوم اخلاق کاری و علاقه به کار معمولا با یکدیگر اشتباه میشوند. معتقدیم که علت سر کار آمدن در روزهای تعطیل و یا ماندن سر کار تا نیمه شب به دلیل علاقه مان به کار میباشد و این اخلاق کاریمان هست که باعث میشود که پروژه ها را در زمان مقرر تحویل دهیم و کارفرمایان را با نتایج حاصله هیجان زده کنیم.

پاسخگویی

به اعتقاد ما نتایج حاصله باید با اعداد و ارقام قابل ارزیابی باشند. برای جمع آوری این داده ها، اهداف باید مشخص شوند و تمامی بروز رسانیها در طراحی و کاربری باید همراستا با سیستمهای رهگیری و اندازه گیری پیاده سازی شوند. موفقیت ما قابل ارزیابی است.

همکاری

متخصصان طراحی سایت ، برنامه نویسی و سئو ما قادرند با همکاری با یکدیگر دسترسی به هدف نهایی کارفرمایان را تحت کنترل خود درآورند. تمامی مهره های مورد نیاز در ایجاد، بهینه سازی و بهبود مستمر محتوا برای رسیدن به اهداف بازاریابی زیر سقف صنایع نرم افزار پیشرو گرد هم آمده اند.

گزینه های بسیاری در اختیار شما هستند. اما همکاری با ما به دلایل زیر تصمیم هوشمندانه ای است:

متمرکز بر حرفه مان هستیم

مجموعه ای از همه فن حریفان با تخصص سطحی نیستیم بلکه هر عضو ما حلقه ای در زنجیره تولید را تشکیل میدهد. تعداد پرسنل ما به ما اجازه میدهد تا در بردارنده تخصصهای متعددی باشیم و در عین حال فضای محل کار برایمان مانند فضای خانه باشد. طراحان، استراتژیست های بازاریابی و کد نویسان صنایع نرم افزار پیشرو همگی دارای سوابق درخشان و تجربه بالا در زمینه تخصصی خویش می باشند.

اینجاییم تا درآمد کارفرمایان را افزایش دهیم

سوء تفاهم نشود ما تنها یک خط با ابتدای www به کارت ویزیت کارفرمایان اضافه نمیکنیم، بلکه هویت آنلاین کارفرمایان را خلق میکنیم. اینجاییم تا کارفرمایان را مورد تمجید مشتریانشان قرار دهیم و رقبایشان را به چالش بکشیم. اینجاییم تا شروع حرکت کارفرمایان بسوی موفقیت را سریعتر و پررنگتر کنیم.

همکاری ما طولانی مدت است

برای ما همکاری با کارفرمایان به معنی درک تجارت کارفرمایان تا حدی است که ایشان از اینکه ما بخشی از مجموعه تجاری ایشان هستیم اطمینان حاصل کنند. ممکن است از نظر کارفرمایان مشتریان تنها مشتری باشند اما به اعتقاد ما هر یک فردی نابغه است که با تلاش کسب درآمد کرده اند، لذا همواره در راستای بهترین نتیجه تجاری برای مشتریان کارفرما قدم بر میداریم.